איי די וי אקס בע"מ (ADVX) הינה חברה צעירה ודינאמית אשר שמה לה ליעד לפתח ולהוביל את תחומי ה-Adventure וה-Extreme בישראל ביבשה, בים ובאוויר.

החברה מייבאת ומשווקת מוצרים נבחרים וכן יוזמת פעילויות בתחומים מגוונים וביניהם אופנוענות בכלל ובדגש על תחום האדוונצ'ר, תעופה כללית וספורטיבית, ימאות ועוד.

ADVX היא ספונסרית של ליגת האדוונצ'ר המנוהלת על ידי התאחדות הספורט המוטורי בישראל IMSF ואשר מקיימת 4 סבבי תחרות בדרגות שונות בכל עונת מרוצים.

כחלק מהפעילות המסחרית מייצגת כאמור ADVX חברות מובילות בתחומן ובראשן את חברת Touratech הגרמנית.

טוראטק מייצרת אביזרי אופנוע איכותיים כבר יותר מ-30 שנים. רוכבים בכל העולם מכירים ומעריכים את איכות המוצרים ואת עמידותם בתנאים קיצוניים.

1
סיפורה של טוראטק מתחיל בשני מייסדיה, Herbert Schwarz ו-Jochen Schan, שבתחילה דרכם פיתחו ציוד לשימוש עצמי ובמהרה הפכו את התחביב למקצוע.
1
2
 Touratech GmbH הוקמה בשנת 1990 והמוצרים האיכותיים שפותחו על בסיס ניסיון מעשי אינטנסיבי חדרו לליבת סצנת האדוונצ'ר הצומחת.
2
3
בשלושת העשורים האחרונים הפכה טוראטק לחברה בינלאומית. מומחי החברה כולם בעלי הכשרה גבוהה בתחומם ודבר אחד משותף ללכולם: ההתלהבות והתשוקה לרכיבה על אופנועים. וכשאוהבים כך, מתפתחים רעיונות מוצלחים שהופכים למוצרים מצויינים.
3

טוראטק משתמשת בטכנולוגיות העדכניות ביותר. לדוגמא, בעוד מושבי הנוחות מיוצרים בצורה של אוכף מסורתי, מרכזי הייצור והרובוטים המודרניים ביותר מבטיחים דיוק ויעילות במבני מתכת וצינורות. סינתזה ייחודית זו של אומנות וייצור היי-טק אוטומטי מאפשרת לטוראטק לייצר את רוב המוצרים במפעליה היא ולשמר את האיכות הבלתי מתפשרת. הפורטפוליו מותאם לאופנועי אדוונצ'ר בהתאם למוטו "Made for Adventure".

מגנים, מזוודות קשיחות ותיקים רכים, מושבים, משקפים קדמיים, בולמי זעזועים וקפיצים בטכנולוגיות יחודיות ומוצרים רבים אחרים זמינים לשדרוג אישי של אופנועי אדוונצ'ר.

בתחום הציוד לרוכבים פיתחה טוראטק מגוון רחב ואיכותי של קסדות, מגפיים, כפפות וחליפות רכיבה מטקסטיל בעלות מיגונים מלאים לגב, לגפיים, לחזה ולכליות.

מזה שנים רבות יצרני אופנועים רבים כמו  BMW, דוקאטי ו- KTM מפגינים הערכה רבה למומחיות והאיכות שאין דומים להן והאופנועים מתוצרתם מזוודים ומצויידים כסטנדרט במוצרים של טוראטק.

טוראטק הייתה תמיד והיא עדיין הרבה יותר מסתם יצרנית של אביזרי אופנוע וציוד לרוכבים. החברה, וכמוה אנחנו ב-ADVX, מהווים חלק מקהילת האדוונצ'ר הבינלאומית.כפי שאנחנו, בישראל, לוקחים חלק פעיל באירועי ספורט מוטורי בכלל ואדוונצ'ר בפרד, מקיימת טוראטק בכל שנה אירוע רכיבה בסמוך למטה החברה בגרמניה, אירוע שנחשב לאחד ממפגשי הרוכבים הגדולים בעולם. ועם מסלולי ה-ACT (Adventure Country Tracks) וה-BDR (Backcountry Discovery Routes) מאפשרת טוראטק לרוכבים מכל העולם להתנסות במסלולי אדוונצ'ר הרפתקניים.

החל מ-2018 שייכת טוראטק לקבוצת Happich העולמית, אשר מנהליה חולקים את התשוקה העזה לאופנועים ומובילים את החברה הוותיקה אל העשור רביעי של צמיחה גלובלית.